כרכם תמ"א 38

חברת "כרכם תמ"א 38 בע"מ" , הנה בין החברות הבודדות בענף ההתחדשות עירונית, המעניקה לדיירי הפרויקטים השונים "מעטפת" מלאה של סל שירותים רחב, המתחיל בשלב גיבוש הדיירים, טיפול משפטי, ליווי שלבי התכנון, ביצוע הבינוי בפועל, מתן ערבויות ואכלוס הפרויקט, והכל תחת קורת גג אחת . לדיירים ישנה כתובת אחת לכל צרכיהם לכל אורך הפרויקט ואף לאחר סיומו.

ה"מטריה" המקצועית המוענקת ללקוחותינו מאפשרת להם לעבוד מול גורם אחראי אחד.

חברת כרכם, בחרה בתחום ההתחדשות העירונית ותמ"א 38 כפרויקטים בעלי עדיפות מדרגה ראשונה ובתאם לכך הקצתה את מיטב המשאבים למטרה זו.

WAIIS

"חברת א. ווייס בניה ופיקוח בע"מ", חברה עם ניסיון וסיווג מקצועי ברמה של ג-5 * מהווה את הזרוע הביצועית של החברה ומעניקה גיבוי מלא לכל הפרויקטים.

מניסיוננו המצטבר בפרויקטים בהם חברת "כרכם תמ"א 38 בע"מ" מעורבת אנו למדים עד כמה שבירים הבניינים בהם אנו מבצעים חיזוק כנגד רעידות אדמה, ולפיכך אנו שמים דגש רחב ככל הניתן אודות שינוי התפיסה הכללית בקרב הדיירים ולאפשר ליושבי הבניינים השונים לגור בבטחה בנוסף לשדרוג מקסימלי של איכות חייהם.

מורכבותם של הפרויקטים הוליד את הצורך בחברה בעלת מוניטין ויכולת ביצוע מוכחת בשילוב של אחריות יזמית המלווה את הדיירים לכל אורך הפרויקט.

חברת "כרכם תמ"א 38 בע"מ" עושה כל שביכולתה על מנת להקל על הדיירים השונים בפרויקטים אותן היא מבצעת ולהעניק להם את מיטב הבטוחות לגבי יכולות הביצוע והן לגבי היכולת לעמוד בכל הדרישות והתקנים המעורבים בתחום ההתחדשות העירונית.