אודות כרכם

חברת כרכם הינה חברה יזמית מקבוצת החברות של א.וייס בניה ופיקוח בע"מ המתמחה בפרויקטים ייחודיים ומורכבים המצריכים הון אנושי מהדרגה הגבוהה ביותר ותשומת לב לפרטים אשר אפשרו לחברה למצב עצמה כחברה אשר חרטה על דגלה את השאיפה למצוינות ללא פשרות.

כרכם המשמשת כזרוע היזמית של הקבוצה, הוקמה במטרה לענות לרחשי הציבור בעת חיפושו אחר חברה המודעת לדרישות הגבוהות בענף הנדל"ן תוך התחשבות בצרכיו.

כרכם מובילה פרויקטים בתחום ייזום הנדל"ן על כל ענפיו, הכולל עסקאות קומבינציה, ייזום פרויקטים למגורים, איתור קרקעות והשבחתן לצורכי בנייה, מהווה שחקן מוביל בתחום תמ"א 38 והתחדשות עירונית. שמה דגש מיוחד בכל הקשור לאמינות ומקצועיות כאשר עובדיה ומנהליה מהווים אבן דרך בכל הקשור בענף הייזום.

כרכם עוסקת בייזום פרויקטים חדשים וכן בהתחדשות עירונית, שותפה למהלכי חקיקה בתחום תמ"א 38 וזאת על מנת לאפשר לציבור הרחב שדרוג איכות החיים.

החברה מפעילה את מיטב בעלי המקצוע בתחומם המאפשרים לפרויקטים בהן היא מעורבת לצאת אל הפועל, חברת כרכם מהווה חלק אינטגרלי מקבוצת א.וייס חברת ביצוע בעלת סיווג ג5 הפעילה בתחום הביצוע על כל ענפיו למעלה     מ 21 שנה, מביאה לקהל לקוחותיה מגוון שלם של פתרונות בתחום הנדל"ן הכוללים את תחום הייזום, התכנון, הביצוע והשיווק והכל תחת קורת גג אחת. שילוב זה מהווה ערך מוסף יוצא דופן עבור קהל לקוחותינו כאשר הלקוחות השונים של החברה מודעים לכך שהיזם והמבצע אחד הם, ומאפשרים להעניק לפרויקטים את מירב הסיכויים להצליח .